Jeśli porównać jednostkowy koszt pieluszki wielorazowej z jednorazową, rzeczywiście może się wydawać, że wielo jest drogie. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę cały okres pieluchowania, kwota, którą wydalibyście na jednorazówki jest nieporównywalnie większa. Nawet doliczając koszt wody, prądu i środków do prania.

Przygotowujemy dla Was obszerniejszy wpis, gdzie postaramy się przedstawić dokładniejsze wyliczenia 🙂


PS. Oczywiście będzie taniej pod warunkiem, że nie popadniecie w wieloświrstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *